"Dünyada sadece tek bir şey kötü yürekli bir insana karşı durabilir. O da başka bir insandır.
Ayıbımızda yatar şerefimiz. Sadece bizim ruhumuz, kötülüğe açık olan ruhumuz, onu yenmeye muktedirdir.

― Ursula K. Le Guin, En Uzak Sahil
shadow

Yeni yılda hem herşeyden haberiniz olsun hem de moda ve yeni keşifler sizden sorulsun!

Aralık 26, 2014
Haberleri takip etmek için kullanılabilecek en iyi uygulama Hürriyet E-gazete olsa gerek. Hem basılı gazete okuma keyfini yaşarken, hem de güncel haberlere ulaşabilme imkanı sunuyor. Uygulamanın son güncellemeleri ile de; hava durumuna, burcuma, finans haberlerine ve sinema rehberine ulaşabiliyorum. Hürriyet E-Gazete'nin en güzel yanı da (sona sakladım) bir sonraki günün haberlerini 00:00'da alınıyor olması.
Şimdi de sizi Hürriyet E-gazete'nin yılbaşı paketi ile tanıştırmak istiyorum. Bu pakette Hürriyet E-Gazete'nin yanı sıra, Elle ve Atlas dergilerinin dijital kopyası var :)
Haberleri ve gündemi hem gazete okuma keyfini yaşayarak takip etmek isteyenler, hem de ben gazetemi okurken bir yandan da falıma da bakarım, filmlerden de haberim olur diyenler yılbaşı paketini kaçırmasın derim! Hem de kısa bir süre için sunulan bu paketi alıp, gazete keyfini sürerken modayı Elle ile takip de edebilir, Atlas okuyarak da farklı keşifler yaşayabilirsiniz.
Yeni yılda sevdiklerine sevdiğin şeyleri hediye etmek de adettendir. Siz de arkadaşlarınıza ve gazetesiz olmaz diyen aile üyelerinize 6 aylık veya 1 yıllık versiyonları olan Hürriyet E-Gazete paketlerinden birini hediye edebilirsiniz. Her gün kullandıkça sizi hatırlasınlar:)
Daha ayrıntılı bilgi almak için sitelerini ziyaret edebilirsiniz.
Bir boomads advertorial içeriğidir.

5 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Dönmeye çalışacağım mime canım teşekkür ederim. :)

   Sil
 2. Merhaba,Kristal kitap.
  Ben senin kitap kapağı yaptığını öğrendim ben de yaptırmak istiyorum.E-mail adresinden sana mesaj yazdım ama geri dönmediğini görünce blogger'dan haber vermek istedim.Bir ilgilene bilir misin? :)

  Kitap tanıtımı ve ayrıntılar orada var öğrenmek istediğin başka şeyler olursa lütfen yanıt yaz.Şimdiden teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, inanın unutuyorum. Aralık ilk haftasından sonra hatırlatın demiştim. ^_^ Unutacağımı biliyordum çünkü. Şuanda bir arkadaşımın blogunu tasarlıyorum ve müşterilerin siparişlerini yetiştirmeye çalışıyorum. Siparişler biter bitmez ilk işim size geri dönüş yapmak olacak. :)

   Sil
  2. Tamam merakla bekliyorum. :)

   Sil

BLOG DESIGN BY KRİSTALKİTAP